İş Akışı

Mediart Tanıtım olarak Tasarım, Baskı ve Üretimin her aşamasında hizmet veriyoruz.

Alacağınız hizmete karar verdikten sonra e-mail / telefonla ve iş yerimizde sipariş verebilirsiniz.
Uzman kadromuz, siparişi ile ilgili bilgiler/veriler üzerinde çözüm odaklı çalışacaktır.
Sipariş verilen ürünün örnek formu (maket) size e-posta, faks ya da posta ile birebir iletilecektir.
Elinize geçen örnek forma (maket) "Basılabilir" onayını verdikten sonra siparişiniz işleme alınacak ve planlanan takvime uygun olarak tamamlanacaktır.
Sipariş verilen ürün için "Basılabilir" onayı verilmeden siparişiniz işlem görmeyecektir.
Siparişlerinizin ödemesini EFT ve havale şeklinde yapabilirsiniz.
Basılmış ve ödemesi yapılmış işlerin teslimatı mutabık kalınan şekilde (yerinde teslim, kapıda teslim, kargo ile gönderim) yapılacaktır.
Sizin Sorumluluğunuz:
Yaptırdığınız işteki bilgilerin doğruluğundan siz sorumlusunuz.
Lütfen bu noktaya iyi dikkat ediniz. Bize telefon numaralarınızı doğru verdiniz; fakat biz tasarım yaparken yanlışlık oluştu.
Telefonun doğrusunu bilmediğimiz için yanlışlık oluştuğunu fark edemiyoruz veya gönderdiğiniz bilgileri kopyala/yapıştır yöntemi ile aynen alıyoruz.
Siz belirgin bir yanlışlık yaptınız diyelim. Tasarım yaparken içeriğe dikkat edemediğimizden yazdığınız yanlışlık tasarıma aynen yansıyacaktır.
Yapılan tasarımlar, baskıya verilmeden önce onayınıza sunulmaktadır. İşe onay vermeden önce bütün bilgileri kontrol etmeniz gerekir.
Onay alınıp iş basıldıktan sonra, içerikle ilgili hiçbir sorumluluk kabul edilemez. Yeniden bastırmak için işin tam ücretini yeniden ödemeniz gerekir.
Bilgisayar monitörlerinin renk ölçümleme farklılıkları nedeni ile oluşabilecek kalite kayıpları Mediart Reklam ve Tanıtım Hizmetlerinin sorumluluğunda değildir.
Gönderilecek dosyaların baskıya uygun biçimde CMYK renk formatında hazırlanması ve uygun Grafik Dosya Formatında kayıt edilmiş olması müşterilerimizin sorumluluğundadır.
Mediart Reklam ve Tanıtım Hizmetlerine gönderilen dosyaların müşteriye ait olduğunu kabul eder ve sadece müşterinin isteği doğrultusunda baskıda kullanılmasını sağlar.
Ahlak dışı, müstehcen işler basılmaz. İşinizle ilgili olarak bizim bilgimiz dışındaki yasa dışı, isim, amblem, malzeme kullanımından doğan cezai takip sorumluluk işi gönderen kişiye aittir.
Basılan işlerin içeriğinden dolayı Ekip Matbaa hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Ekip Matbaa uygun görmediği işleri basmama hakkını saklı tutmaktadır.
Bizim sorumluluğumuz:
Baskı hatalarından veya bozuk baskıdan Mediart Reklam ve Tanıtım Hizmetleri olarak biz sorumludur.
Böyle durumlarda, her hangi bir ek ücret ödemeniz söz konusu olmadan işiniz yeniden basılır.
Tüm siparişlerinizle ilgili sorunlarınızı bilgi@mediarttanitim.com e-posta adresine gönderebilirsiniz.
iletişim formu